مدرسه حقوقی سحک

مدرسه حقوقی سحک

مدرسه سحک

مدرسه سواد حقوق کاربردی یا دفتر آموزش سحک با هدف تدوین درسنامه آموزش حقوق به نسل آینده و حرکت در مسیر تبیین آمیزه های نظام آموزشی کارآمد تاسیس شده است. بر اساس محتویات تدوین شده دپارتمان های سحک اعم از حقوق مالی، عاطفی و رویکردهای تخصصی، ارائه منسجم خدمات توسعه ای حقوق در دنیای مدرن مبنای فعالیت مدرسه سحک می باشد.

دفتر آموزش حقوق یا مدرسه سواد حقوق کاربردی با برگزاری همایش های آموزشی و البته ارائه بسته های توسعه ای سحک از معدود سمن های فعال در حوزه افزایش حقوق شهروندی به تمام معناست

ما در مدرسه سحک از یک طرف با اساتید و معلمان دانش حقوق که از یک دانش نظری لازم را دارند و از سوی تجریه عملی کافی را با پایه دانش خویش بدست آورده اند، آشنا می شویم و از طرف دوم با اولیا و مربیانی در ارتباطیم که ضرورت داشتن دانش کاربردی حقوق را دریافت نموده و به دنبال انتقال صحیح مفاهیم به نسل بعد و ساختن نسلی بهتر از آنچه که خودشان بوده اند.  

در واقع جمع شدن های ما تحت عناوین همایش و یا عنوان دیگری با هدف تشکل یافتن مدرسه به معنای آموزشی روز دنیا است. ما با هدف انتقال دانشی که کسب شده و در بوته تجربه بعمل آمده است، سلسله رویدادهایی را برای مخاطبین و خصوصا اعضا شبکه شمس تدوین نموده ایم. لذا نام مدرسه البته با رویکرد مدرن و به روز شده آن زیبنده ترین عنوان ممکن است. البته درکنار هر همایش و نشست (یا به عبارتی هر کلاس حضوری) ارائه دوره های ضبط شده ی سابق، در حاشیه برگزاری نشست ها نیز، اقدامی برای به خاطر سپردن هرچه بیشتر آنچه که آموخته ایم، است.

تازه ترین اخبار از برنامه های پیش رو

برخلاف تصور اولیه از نام سواد حقوقی به ذهن متبادر می شود مدرسه سواد حقوقی کاربردی محدود به مفاهیم نظام آموزشی نیست. با توسعه legal littercy نیاز روز افزون استفاده ی به جا از دانش حقوقی حداقلی که امروزه همه از آن بی نیاز نیستند، مفهوم مدیریت رفتار یا coachig حقوقی را متولد می نماید. اینکه شما در موقعیت های حساس ،  واکنشی به جا و حساب شده انجام دهید برای شما اثبات شده است، اما این که ابعاد حقوقی اقدامات شما بر حساسیت واکنش های شما می افزاید، خصوصا موقعیت مربوطه در مراجع قضایی و شبه قضایی و حتی اداری باشد، چرا که ثبت و ضبط رفتارها در مراجع مذکور تسهیل شده و کمتر قابل اصلاح و یا احیانا انکار است. پاسخ سوالات زیر را با شرکت در همایش .. در فرهنگ سرای نیاوران بدست آورید تا بتوانید بهتر از دانش و آمادگی کنش لازم در موقعیت های خاص بهره مند شوید. 

  • بهترین اقدام شما بعد از دریافت اوراق قضایی خصوصا از طریق ثنا چیست؟
  • چگونه می توانید مشاوری امین و تضمین شده برای شناخت وضعیت حقوقی خویش در یک اختلاف قراردادی یا خانوادگی پیدا کنید.
  • چه حقوقی بنیادینی می تواند در جزئیات رفتارهای شما در محاکم حامی شما باشد
  • چگونه با عضویت در شبکه شمس می توانید به خود و اطرافیان خود آگاهی حقوقی تضمین شده بدهید؟

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *